Va cred ca sunteti satui de aceasta noua inventie-virus dar totusi cred ca e momentul sa semnalez ceva in legatura cu aceasta boala provocata de virusul H1N1..Va pot spun cu tristete ca in loc sa fac lucruri creative sau artistice am stat acum cateva luni si am vazut multe din teoriile conspirative si nu numai,detalii si informatii despre acea pandemie care ne pandea(care ne pandeste) cine naiba mai stie...am judecat la acel moment unele detalii care indreptateau multa lume sa creada ca e o mare manipulare publica si am ajuns de partea lor.Mi s-a parut o gluma proasta si din pacate mi am dat seama cata lume traieste la tv si care nu depune nici un efort de a afla o informatie corecta..Pana la urma fiecare doarme cum isi astearna dar mi s a parut si mi se pare de bun simt sa ti atentionezi prietenii cu privire la ceva care le poate face rau..insa nu sunt si nici altii nu sunt eroii neamului sau ai speciei umane asa ca fiecare a avut dreptul sa faca ce si a dorit..Insa ,ca m am luat cu vorba multa,adevarul incepe sa iasa la iveala , si datorita acestui articol m am decis sa aduc si eu vorba de aceasta pacaleala pentru ca poate se vor mai trezi unii si in ceasul al doisprezecelea..
Nu am sa traduc tot interviul,doar cei care sunt interesati le voi oferi linkul..insa in mare articolul este vorba despre faptul ca toti au batut toba ca vine marea pandemie,seful sanatatii din anglia vorbea cand a aparut boala ca vor fi 65 000 morti doar in marea britanie,un haos si o nebunie generala care s a incheiat cu .. cumpararea a 132 milioane de doze de vaccin cu plata a 1.2 miliarde lire..le stiti si voi cu totii...insa ce e interesant acum este faptul ca domnul WOLFGANG WODARG care e seful sanatatii la consiliul europei a acuzat marile companii farmaceutice ca au influentat OMS(ORGANIZATIA MONDIALA A SANATATII) politicieni si asa mai departe pentru a-si pune in aplicare odiosul plan..Acest domn vine si cu niste date incredibile,cum ar fi faptul ca au murit pana acum 250 oameni din cauza acestei boli,iar gripa umana a omorat 6000 de oameni.E incredibil cum opinia publica a luat-o razna fara sa aiba cea mai minima baza de informatie si cum atatia oameni au ajuns sa-si faca un vaccin despre ale carui efecte secundare nu se stie mai nimic..
D-zeu fie cu voi si sper sa deschideti ochii din ce in ce mai mult pentru ca nu orice zboara se mananca! Open your eyes people!
Aveti articolul aici... http://www.dailymail.co.uk/news/article-1242147/The-false-pandemic-Drug-firms-cashed-scare-swine-flu-claims-Euro-health-chief.html
No comments:
Post a Comment